Iнавгурація Президента дитячої республіки «Планета успіху»

4 грудня в навчальному закладі відбулася урочиста інавгурація новообраного Президента дитячої республіки «Планета успіху» та представлення нового складу учнівського самоврядування, які надалі працюватимуть у творчому тандемі.

На урочистій церемонії Президент – Ошмянська Анастасія, при широкому загалі, поклавши руку на Статут «Планети успіху», надала обіцянку співпраці з педагогічним колективом та учнями школи, а також присягнула бути гідною своєї посади й виконувати всі належні їй повноваження. Директор школи Яворенко Лідія Едуардівна привітала новообраного Президента і вручила їй булаву –  символ влади Президента Маріїнської гімназії.

Наприкінці заходу відбулася прес-конференція, на якій Президент та її Міністри відповіли на запитання представників самоврядування класів. Ми сподіваємось, що новий президент і його команда збережуть і примножать традиції нашої гімназії.