Інформація щодо розвитку сімейних форм виховання

Прийомні батьки змінюють життя як дітей, так і своє власне

Кожна дитина має право на щасливе, радісне дитинство та батьківську любов. Але іноді трапляється так, що маленькі громадяни нашої держави залишаються без підтримки близької людини. Більшість таких дітей потрапляють у прийомні сім`ї або дитячі будинки сімейного типу. Прийомні батьки та батьки-вихователі відіграють вирішальну роль у зціленні дітей з різними і, частіше за все, складними долями. Вони надають дітям стабільність і викладають їм життєві уроки, які зберігаються на все життя і потенційно можуть вплинути на майбутні покоління.

Як і будь-які батьки, прийомні, безсумнівно, зіштовхуються з ситуаціями і проблемами, з якими іноді важко впоратися. Щоб бути успішним прийомними батьками, потрібна гнучкість і бажання постійно вчитися і розвивати нові навички.

Перш ніж прийняти дитину в свою сім`ю, батьки-вихователі та прийомні батьки проходять навчання. Також вони отримують підтримку з боку соціальних та медичних працівників, педагогів, психологів та інших спеціалістів. Всі, без виключення, прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу держава підтримує фінансово.

Кожна дитина повинна мати можливість бути частиною справжньої сім’ї і, отримувати любов, безпеку, турботу і допомогу, яка може змінити її життя.

Якщо ви впевнені у своїх силах та маєте бажання подарувати тепло, турботу, надію на майбутнє дитині, позбавленій батьківського виховання, звертайтеся до відділу Дніпровського міського центру соціальних служб у Шевченківському районі міста за адресою: м. Дніпро,                                    вул. М.Грушевського, буд. 70, каб. 464-470, тел.: 066-964-69-08,                        email: 25007658@mail.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.