Рішення педагогічної ради

На виконання рішення педагогічної ради № 11 від 31.05.2022 :

1. Перевести на наступний рік навчання здобувачів освіти  2-4 класів за програмою НУШ,  а саме:

1.1. Здобувачів освіти 2-А класу (класовод – Сохач Ю. В.)

  1. Байдак
  2. Бовшу
  3. Брагіну
  4. Гаврилюк
  5. Гезенко
  6. Голуба
  7. Горбатюк
  8. Давіденко
  9. Данилова
  10. Камишникову
  11. Карпицького
  12. Касьяненко
  13. Коваленко
  14. Коваля
  15. Коломойця
  16. Кравченка
  17. Куберник
  18. Кузьменка
  19. Мамонтова
  20. Матяш
  21. Мінакову
  22. Моісеєву
  23. Молдавського
  24. Нефьодову
  25. Осадчого
  26. Папук
  27. Пітенка
  28. Родіна
  29. Ситник
  30. Топольську
  31. Туник
  32. Федан
  33. Циган
  34. Шинкевич
  35. Шумілкіну

1.2. Здобувачів освіти 2-Б класу (класовод  – Семененко І.О.)

  1. Баннікова
  2. Білого
  3. Білоуса
  4. Болдіну
  5. Бондаренко
  6. Вахромова
  7. Волочій
  8. Волошіна
  9. Галиченко
  10. Геду
  11. Дроженко
  12. Захарченко
  13. Колодяжного
  14. Лазебну
  15. Лисих
  16. Логінову
  17. Маслова
  18. Мишуренко
  19. Мірошника
  20. Новаковську
  21. Радковського
  22. Рамазанова
  23. Рибку
  24. Рясного
  25. Саланжій
  26. Сергу
  27. Сонькіну
  28. Сорокіну
  29. Сулімана
  30. Триполець
  31. Турича
  32. Чупікова
  33. Шипілова
  34. Ягельську

1. 3.    Здобувачів освіти 3-А класу (класовод – Шпак Л. М.)

  1. Білана
  2. Вайганта
  3. Вергунову
  4. Віслогузову
  5. Волощенко
  6. Волященка
  7. Воронкову
  8. Гаркавого
  9. Германа
  10. Гончарук
  11. Горбаненко
  12. Гущіну
  13. Дику
  14. Єремеєва
  15. Кирпу
  16. Кирюху
  17. Книжник
  18. Коваль
  19. Лебедєва
  20. Макєєва
  21. Маслова
  22. Метлицьку
  23. Мілеша
  24. Молчанова
  25. Небрата
  26. Ніколенка
  27. Петренка
  28. Підласу
  29. Раззорьонову
  30. Росенко
  31. Русіна
  32. Ситнік
  33. Стрельника
  34. Цитульського
  35. Шахова
  36. Шишкіна
  37. Шпак-Хамхотька
  38. Юнаша
  39. Яковенко

1.4.   Здобувачів освіти 3-Б  класу (класовод  – Сироткіна А. В.)

  1. Атаманенка
  2. Борисова
  3. Валікову
  4. Григор’єву
  5. Дьячкова
  6. Дуганець
  7. Ємець
  8. Калінчука
  9. Кашкарова
  10. Кислова
  11. Кічина
  12. Коваля
  13. Космачука
  14. Крота
  15. Лобанова
  16. Лобачову
  17. Луценка
  18. Мороз
  19. Новицького
  20. Писареву
  21. Постову
  22. Радковського
  23. Рогойського
  24. Розмерицю
  25. Рябоконь
  26. Садовнікову
  27. Семка
  28. Середу
  29. Соколова
  30. Солодовник
  31. Ткачука
  32. Токареву
  33. Федорову
  34. Хмеленко
  35. Цалікова
  36. Цвіль
  37. Черкаську
  38. Чернишева
  39. Чернишеву
  40. Шеншину

1.5.  Здобувачів освіти 3-го класу: (екстернат)

  1. Пиль

1. 6.     Здобувачів освіти 4-А класу (класовод – Міцинська С.С.)

  1. Алькуткі
  2. Анищенко
  3. Валову
  4. Верестюка
  5. Ворону
  6. Гаврилову
  7. Гаріча
  8. Головійчук
  9. Григор
  10. Дришлюк
  11. Дрюченка
  12. Дубовик
  13. Дячкіну
  14. Євсєєву
  15. Жук
  16. Запорожець
  17. Земелька
  18. Ігнатченка
  19. Костенка
  20. Крамар
  21. Лех
  22. Лисих
  23. Матюху
  24. Мироненка
  25. Міхєєнко
  26. Піменову
  27. П’ятигорця
  28. Таранову
  29. Тищик
  30. Тягнирядно
  31. Удода
  32. Цвєткова
  33. Шаповала
  34. Шарапка А.
  35. Шарапка Г.
  36. Шершньову
  37. Ярош

1.7.      Здобувачів освіти 4-Б класу (класовод – Курбацька О.О.)

  1. Борисюка
  2. Вершиніну
  3. Волкову
  4. Демчука
  5. Дур’ян
  6. Захарченка Н.
  7. Захарченка О.
  8. Зубрицьку
  9. Казанцеву
  10. Коломейко
  11. Корж
  12. Кравцова
  13. Лапу
  14. Лихіну
  15. Матвєєва
  16. Мешкову
  17. Михайлова
  18. Недашковського
  19. Остряніну
  20. Павелка
  21. Перепьолкіну
  22. Пєтухову
  23. Рибку
  24. Саверську
  25. Семак
  26. Семенову
  27. Сергієнко
  28. Снаговського
  29. Стоян І.
  30. Стоян Я.
  31. Тарасову
  32. Тимбая
  33. Трайна
  34. Третьякову
  35. Фещенко
  36. Хребта

2. Перевести на наступний рік навчання за результатами річного оцінювання здобувачів освіти  5-8 та 10 класів,  а саме:

2.1.   Здобувачів освіти 5-А класу (класний керівник – Морохова В. М.)

  1. Бісіна
  2. Бойка
  3. Бростовіча
  4. Буцьких
  5. Вінниченка
  6. Герасименко
  7. Гіневського
  8. Горбатенко
  9. Задорожню В.
  10. Задорожню К.
  11. Звонар
  12. Кирпу
  13. Кришу
  14. Масловського
  15. Машталер
  16. Михайлова
  17. Москальову
  18. Нагорного
  19. Нарубіна
  20. Решетняка
  21. Риндак
  22. Рудницьку
  23. Самкіну
  24. Саттарову
  25. Смірнова
  26. Товт
  27. Черкасова
  28. Чиколаєву
  29. Шацьку
  30. Шиєнка
  31. Шинкаренко

2.2.    Здобувачів освіти 5-Б класу  (класний керівник – Соколовська Н.В.)

  1. Барченко
  2. Безбатько
  3. Гончаренка
  4. Добрякова
  5. Калиту
  6. Кашубу
  7. Колпакову
  8. Кондратьєва
  9. Косякіна
  10. Ліщинського
  11. Ломакіна
  12. Лященко
  13. Малюк
  14. Маслюк
  15. Новікова
  16. Опанасенко
  17. Пустовойтова
  18. Перехрест
  19. Решетньова
  20. Решетньову
  21. Русін
  22. Русіна
  23. Сєргу
  24. Старчевську
  25. Токара
  26. Федана
  27. Фролова
  28. Харецьку
  29. Шапошника
  30. Шаркезі
  31. Яценко
  32. Яцентюка

2.3.    Здобувачів освіти 5-В класу (класний керівник – Солоха Л. М.)

  1. Білого
  2. Білицького
  3. Богуж
  4. Гутманович
  5. Демченко
  6. Доліна
  7. Дур’ян
  8. Кас’янок
  9. Колобаєва
  10. Лещінського
  11. Литвин Анну Ярославівну
  12. Миргоязову
  13. Михайличенко
  14. Місевич
  15. Муртазіну
  16. Небрата І.
  17. Небрата С.
  18. Пахомову
  19. Приходько
  20. Слабоспицьку
  21. Стричака
  22. Татарінову
  23. Уварову
  24. Хребта
  25. Чуприну
  26. Шамоту
  27. Шаповал
  28. Шевчук
  29. Яковенко
  30. Яковлєва

2.4.   Здобувачів освіти 5-Г класу(класний керівник – Харламкова Г. І.)

  1. Алфьорову
  2. Афанасенка
  3. Бірюкова
  4. Гаврилюк
  5. Гайдука
  6. Гаріфулліна
  7. Герасимову
  8. Говядовську
  9. Гончарова
  10. Граневського
  11. Долгова
  12. Зайцеву
  13. Закревську
  14. Іванова
  15. Ігнатьєву
  16. Кожушка
  17. Котова
  18. Кузнецову
  19. Мазаного
  20. Майстренка
  21. Михайличенко
  22. Поворотнього
  23. Поліна
  24. Проценка
  25. Резника
  26. Різник
  27. Савицьку
  28. Савчука
  29. Саєнка
  30. Халіуліна
  31. Цигрік
  32. Шевченка

2.5.  Здобувачів освіти 5-го класу: (екстернат)

  1. Місілюка

2.6. Здобувачів освіти 6-А класу(класний керівник – Гловацька О. О.)

  1. Багатюк 
  2. Бакаєва
  3. Балабан
  4. Бєлочкіна
  5. Белік
  6. Болотова
  7. Бутко
  8. Вершиніну
  9. Демуша
  10. Діденко
  11. Жигалкіна
  12. Кирпу
  13. Козакова
  14. Константинова
  15. Коханенка
  16. Красюк
  17. Литвина
  18. Литвиненко
  19. Лукасевич
  20. Маменка
  21. Михайлову
  22. Мурзіна
  23. Мусенко
  24. Нєкіпєлову
  25. Плесняєву
  26. Сінельник
  27. Сінчука
  28. Степанську
  29. Столярову А.
  30. Столярову М.
  31. Тарана
  32. Фещенка
  33. Харченка
  34. Хуторну
  35. Чистякову
  36. Чорного
  37. Штапова
  38. Ярову

2.7.  Здобувачів освіти 6-Б класу (класний керівник – Добровольська Л. А.)

  1. Афонченка
  2. Борисову
  3. Буянського
  4. Воронцова
  5. Газія
  6. Ганічеву
  7. Горбаня
  8. Дерев’янка
  9. Запару
  10. Клименка
  11. Кожухара
  12. Кота
  13. Лебедєва
  14. Мандрика
  15. Мандрик
  16. Михайлова
  17. Мишуренка
  18. Моісеєнко
  19. Неханевич
  20. Пилиповець
  21. Пономарьова
  22. Сищенка
  23. Смирнову
  24. Смірнова
  25. Сосіна
  26. Тернову
  27. Ткаченко
  28. Ханцеля
  29. Чистіліну
  30. Чорнодуб
  31. Шевченка
  32. Школу

2.8.  Здобувачів освіти 6-В класу (класний керівник – Кочетова О.А.)

  1. Баранник
  2. Батюшинську
  3. Бірюкову
  4. Богатинську
  5. Боряєву
  6. Гаграманову
  7. Гераскіна
  8. Градінарову
  9. Демченко
  10. Желізняка
  11. Зайцеву
  12. Кіньшакову
  13. Коцину
  14. Ляміна
  15. Міхеєнко
  16. Онищенко
  17. Плахотіну
  18. Позументщикова
  19. Поляруша
  20. Прохоренко
  21. Пурік
  22. Савко
  23. Сандульську
  24. Сирицю
  25. Скоркіну
  26. Слєсаренка
  27. Смикова
  28. Соколова
  29. Тарана
  30. Цибу
  31. Янчука

2.9.  Здобувачів освіти 6-го класу: (екстернат)

  1. Рескаленка

2.10.  Здобувачів освіти 7-А класу (класний керівник – Лісовик В. М.)

  1. Беспятого
  2. Богомолову
  3. Бойко
  4. Бондаренко
  5. Булаха
  6. Волященко
  7. Вороновську
  8. Дамірову
  9. Зубенка
  10. Кириченко
  11. Клименка
  12. Коваленко
  13. Кузнецову
  14. Кучерову
  15. Литвинова
  16. Марченка
  17. Назаренко
  18. Ніколенко
  19. Ніконорова
  20. Полєшка
  21. Полтавця
  22. Путілову
  23. Русін
  24. Роскіну
  25. Семеняка
  26. Сизого
  27. Сінчука
  28. Снігир
  29. Стройного
  30. Фролова
  31. Холодій
  32. Чеботарьова
  33. Шульгіна

2.11.    Здобувачів освіти 7-Б класу (класний керівник – Соловйов А. О.)

  1. Агєєва
  2. Андрухович
  3. Білого
  4. Буйволюк
  5. Васильєва
  6. Василюка
  7. Горбатюк
  8. Горюн
  9. Громякова
  10. Єлісєєнко
  11. Жабровського
  12. Івко
  13. Калиту
  14. Куберника
  15. Курасевич
  16. Лебедєва
  17. Макаренко
  18. Мустафаєва
  19. Неподимка
  20. Ніколаєву
  21. Онищука
  22. Пазій
  23. Подкопаєву
  24. Почтіну
  25. Сафонову
  26. Синявську
  27. Сомсікову
  28. Сосніну
  29. Терьохіну
  30. Томас
  31. Тягнирядно
  32. Цигікало
  33. Чиж
  34. Шевчук
  35. Шпак

2.12.   Здобувачів освіти 7-В класу (класний керівник – Донська Н.А.)

  1. Богуж
  2. Бондаренка
  3. Дубину
  4. Дюткіна
  5. Калініна
  6. Камінську
  7. Кашубу
  8. Кекяляйнена
  9. Ковтун
  10. Кононенка
  11. Копиленка
  12. Коровіна
  13. Кучеренко
  14. Лисковацького
  15. Лінську
  16. Ляха
  17. Мазурка
  18. Мірзоєву
  19. Морозевич
  20. Назаркіну
  21. Оганісяна
  22. Онасенко
  23. Панфілова
  24. Прокопенко
  25. Свідло
  26. Святоху
  27. Сердюка
  28. Середу
  29. Ситнік
  30. Сохача
  31. Суровцеву
  32. Ткаченка
  33. Трайно
  34. Чухно
  35. Яковлєва

2.13. Здобувачів освіти 7-го класу (екстернат)

  1. Іволгіну
  2. Лук’яненко
  3. Майдік
  4. Мороза
  5. Палаткіна
  6. Ситнікову
  7. Харлана

2.14.   Здобувачів освіти 8-А класу ( класний керівник – Соболева Н.О.)

  1. Алістратова
  2. Аришкевич
  3. Бабкевич
  4. Бараннік
  5. Білу
  6. Волкову
  7. Голоцван
  8. Демченка
  9. Денисенко
  10. Дорофієнка
  11. Єфременкова
  12. Жильцова
  13. Збиковського
  14. Зуморіну
  15. Калиту
  16. Козакову
  17. Коломейко
  18. Кузнєцову
  19. Марухненко
  20. Мелаху
  21. Мигулю
  22. Неклесу
  23. Немировського
  24. Нізіка
  25. Олешка
  26. Разумовського
  27. Румянцева
  28. Рябовола
  29. Самотугу
  30. Сачка
  31. Таранову
  32. Топольського
  33. Часник
  34. Шамляна

2.15.   Здобувачів освіти 8-Б класу (класний керівник – Овчарова В. А.)

  1. Артеменка
  2. Балим
  3. Власенка
  4. Волок
  5. Головацьку
  6. Голощука
  7. Грачова
  8. Демчук
  9. Еллерта
  10. Земляченка
  11. Карасьова
  12. Кожушко
  13. Кушніра
  14. Лисковацьку
  15. Мироненко
  16. Мирошника
  17. Мірошника
  18. Молчанову
  19. Панферова
  20. Перехрест
  21. Пєтухову
  22. Піроговського
  23. Позднякову
  24. Прудникову
  25. Решетняк
  26. Свистунова
  27. Сидоренко
  28. Ситнік
  29. Стежку
  30. Ступіну
  31. Ткачук
  32. Трубанову
  33. Трубчаніна
  34. Шерман
  35. Юсаненка

2.16.   Здобувачів освіти 8-В класу (класний керівник – Завертайло С. В.)

  1. Акімову
  2. Біцаєву
  3. Веріго
  4. Видавського
  5. Гаврилюк
  6. Гечку
  7. Довгаля
  8. Дрикіна
  9. Іванову
  10. Івахненка
  11. Ісаєва
  12. Караварданян
  13. Кузнецову
  14. Курінну
  15. Лавренко
  16. Лапко
  17. Лапка
  18. Ларіонову
  19. Манохіну
  20. Мартисевич
  21. Мерченка
  22. Мовсісяна
  23. Остапенка
  24. Пасько
  25. Полуляхова
  26. Приходько
  27. Рудецького
  28. Савченка
  29. Світлишева
  30. Сологуб
  31. Токаря
  32. Тюлькову
  33. Хмурович
  34. Цитульську
  35. Чернобая
  36. Чумак
  37. Шевченка

2.17.  Здобувачів освіти  8-го класу (екстернат)

  1. Батуру
  2. Даниленко
  3. Закревську
  4. Клименка
  5. Крупу

2.18.   Здобувачів освіти 10-А класу  (класний керівник – Козлова Н. Є.)

  1. Бабака
  2. Галушкіну
  3. Герасименка
  4. Горову
  5. Грицай
  6. Доценко
  7. Жук
  8. Кисильову
  9. Кононова
  10. Кривенко
  11. Лещенка
  12. Лісовика
  13. Лосєва – Пахотіна
  14. Мирну
  15. Мілютіна
  16. Мустафаєву
  17. Олійник
  18. Пархомчука
  19. Пепеніна
  20. Полякова
  21. Полянського
  22. Прокопенко
  23. Романченко
  24. Рубан
  25. Телешова
  26. Цапка
  27. Чичикову
  28. Шклярчук
  29. Шляхову

2.19.   Здобувачів освіти 10-Б класу  (класний керівник – Щербак В. О.)

  1. Аношина
  2. Бедринець
  3. Бєлякова
  4. Білан
  5. Білоус
  6. Булата
  7. Гісцева
  8. Гребенець
  9. Гусєва
  10. Зверєва
  11. Калашнікову
  12. Калініченко
  13. Комисарик
  14. Костікова
  15. Кударєва
  16. Куцоконя
  17. Ларіонову
  18. Лисак
  19. Луценка
  20. Погонець
  21. Пономаренко
  22. Приходько
  23. Саєнко
  24. Толмачова
  25. Торохтила
  26. Чубу
  27. Шамоту
  28. Шапоренко

2.20.  Здобувачів освіти  10-го класу (екстернат)

  1. Безребру
  2. Боровика
  3. Боровик
  4. Валовенко
  5. Гальченка
  6. Глущенка
  7. Жмуренко
  8. Зайкова
  9. Орищенко
  10. Остапенка
  11. Переворську
  12. Прокопця
  13. Пучкіна
  14. Савенкову

2.21. 41 здобувача освіти 9-А класу (класний керівник – Зайцева К. В.).

2.21.1. Видати свідоцтва про базову середню освіту учням:

  1. Алтарьову
  2. Астапенко
  3. Баннікову
  4. Білану
  5. Бунтасі
  6. Вовченко
  7. Гаврилову
  8. Галь
  9. Геді
  10. Григору
  11. Гуль
  12. Дворніковій
  13. Дехтярьову
  14. Жукову
  15. Князєву
  16. Ковтун
  17. Коломойцу
  18. Крамар
  19. Кузьменку Г.
  20. Кузьменку Р. І.
  21. Кузьменку Р. О.
  22. Лисаку
  23. Матвєєву
  24. Мустафаєву
  25. Небрату
  26. Нечай
  27. Пихуніній
  28. Пікалову
  29. Пономарю
  30. Синенькій
  31. Смирновій
  32. Татарінову
  33. Терещенко
  34. Ткаченко
  35. Трипольцю
  36. Федоровій
  37. Ханцель
  38. Черкаській
  39. Шарапку
  40. Шатилу
  41. Шейніній

2.22. 41 здобувача освіти 9-Б класу (класний керівник – Зоц І. О.).

2.22.1. Видати свідоцтво за курс базової середньої освіти з відзнакою:

  1. Городничому
  2. Морозу
  3. Татарі
  4. Трубіциній
  5. Ханієвій
  6. Хилько

2.22.2. Видати свідоцтва про базову середню освіту учням:

  1. Аксьоновій
  2. Бакаєву
  3. Безбатьку
  4. Бондаренко
  5. Гайдаєнку
  6. Галецькому
  7. Горбатюку
  8. Гребенюку
  9. Данканич
  10. Жук
  11. Замовському
  12. Ковальову
  13. Козятинській
  14. Комишанському
  15. Костенко
  16. Котельницькій
  17. Круглякову
  18. Кузенковій
  19. Левіній
  20. Мазаному
  21. Мироненко
  22. Овчар
  23. Пригоді
  24. Сабанцевій
  25. Сафонову
  26. Соколову
  27. Соколовій
  28. Сосніній
  29. Тарвердієвій
  30. Удод
  31. Фоміній
  32. Чічкану
  33. Чугункіній
  34. Чубаровій
  35. Швецю

2.23. 3 здобувачів освіти 9 класу (екстернат).

2.23.1. Видати свідоцтва про базову середню освіту учням:

  1. Кротову
  2. Переворській
  3. Яцкевич                               

3. Вважати такими, що здобули повну загальну середню освіту 39 учнів 11-А класу та 25 учнів 11 класу (екстернат).

3.1. Видати свідоцтва про повну загальну середню освіту учням 11-А класу (класний керівник – Ходакова А. А.):

  1. Атаманюку Данилу Володимировичу
  2. Бразилевич Софії Ярославівні
  3. Васильєву Олександру Івановичу
  4. Дегтярьову Андрію Павловичу
  5. Деркачовій Ксенії Борисівні
  6. Ділігулу Олександру Сергійовичу
  7. Дроженко Ксенії Олегівні
  8. Зайцевій Камілі Ігорівні
  9. Ільчаку Максиму Михайловичу
  10. Ісабалієву Давіду Фаміл Огли
  11. Калюзі Олександруа Дмитровичу
  12. Косенку Андрію Сергійовичу
  13. Кривову Родіону Олександровичу
  14. Куріленко Анастасії Іванівні
  15. Лакізо Єві Володимирівні
  16. Лимарчук Вікторії Олександрівні
  17. Лісковській Вікторії Петрівні
  18. Мефьоду Єгору Михайловичу
  19. Небрату Пилипу Антоновичу
  20. Несвіт Дар’ї Павлівні
  21. Несвіт Марії Павлівні
  22. Нижегородову Вячеславу Андрійовичу
  23. Омельченко Єлизаветі Олександрівні
  24. Ошмянській Анастасії Сергіївні
  25. Папук Валерії Олексіївні
  26. Петренку Богдану Анатолійовичу
  27. Піцик Поліні Володимирівні
  28. Подкопаєвій Нані Романівні
  29. Рубан Маргариті Сергіївні
  30. Серебрянському Михайлу Максимовичу
  31. Сінгер Анастасії-Джей Володимирівні
  32. Сидоренко Катерині Дмитрівні
  33. Стрельнику Даніілу Сергійовичу
  34. Фараговській Анастасії Іванівні
  35. Цигікало Ганні Дмитрівні
  36. Чепурному Назару Валерійовичу
  37. Шевченко Карині Ігорівні
  38. Шкрібляк Ірині Миколаївні
  39. Штундер Ганні Вікторівні

3.2. Видати свідоцтва про повну загальну середню освіту учням, які  здобули повну загальну середню освіту за індивідуальною формою навчання (екстернат):

  1. Бабковій Софії Олександрівні
  2. Бессоновій Антоніні Андріївні
  3. Богомол Катерині Сергіївні
  4. Бурухібершмою Давіду Ростиславовичу
  5. Вербі Ростиславу Віталійовичу
  6. Дерішевій Антоніні Вячеславівні
  7. Зимі Мілені Максимівні
  8. Кищику Олександру Сергійовичу
  9. Козакевич Діані Вадимівні
  10. Коханевич Марії Віталіївні
  11. Кошляку Івану Михайловичу
  12. Крупі Артему Володимировичу
  13. Кузьменко Поліні Максимівні
  14. Лигіні Анастасії Олександрівні
  15. Нестеренку Тимуру Олександровичу
  16. Нойяр Маї Олегівнї
  17. Семеняченко Софії Сергіївнї
  18. Сеніній Діані Сергіївні
  19. Сидоренко Анастасії Костянтинівні
  20. Сидорову Мирону Борисовичу
  21. Солод Єві Олексіївні
  22. Стримовській Дар’ї Сергіївні
  23. Таловирі Марії Тарасівнї
  24. Туліній Варварй Олексіївнй
  25. Фатьянову Денису Дмитровичу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.