Правила поведінки учнів

• Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.
  • Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також); шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.
  • Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання з людини є неприпустимими і неприйнятними формами поведінки у школі та за її межами.
  • У коридорах школи та по сходах учні рухаються спокійним кроком. Штовхання, ставлення підніжок можуть призвести до травм.
  • Брати без дозволу чужі речі є неприпустимим у школі та за її межами.
  • Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.
  • Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
  • Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.
  • Навчальне та спортивне обладнання учні беруть з дозволу вчителя.
  • У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які перебувають поруч.
  • Учні ввічливі у спілкуванні з педагогами та працівниками закладу, батьками інших учнів, з іншими здобувачами освіти.
  • Учні висловлюють свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей.
  • Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.
  • Учні поважають і цінують себе, інших людей та довкілля.
  • Учні приходять до школи за 20 хв. до початку навчальних занять, займають своє робоче місце, готують все необхідне навчальне приладдя до уроку.
  • Учні старанно виконують домашні завдання, серйозно ставляться до навчання.