План заходів щодо запобіганню та протидії булінгу (цькуванню) в НВК на 2021-2022 н.р.

Додаток 1 до наказу

 від 03.09.2021 № 94

План заходів

щодо запобіганню та протидії булінгу (цькуванню) в НВК

на 2021-2022 н.р.

Назва заходуТерміни виконанняВідповідальні за виконання
1Перевірка приміщень, території НВК з метою виявлення місць, які потенційно можуть бути небезпечними та сприятливими для вчинення булінгу (цькування)Протягом рокуЧерговий адміністратор та  чергові вчителі
2Контроль за дотриманням порядку  чергування вчителів під час перервПротягом рокуЧерговий адміністратор
3Засідання комісії з розгляду випадків булінгуУ випадку подання заяви  або повідомлення про випадки булінгуДиректор Яворенко Л.Е.
4Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії  в ході годин спілкування, тренінгових занятьПротягом рокуПсихолог Волокова Є.І., Соціальний педагог Ланцова Т.А. Класні керівники
5Діагностика стану психологічного клімату в класахПротягом рокуПсихолог Волокова Є.І.  
6Індивідуальні консультації з учасниками освітнього процесуПротягом рокуПсихолог Волокова Є.І., Соціальний педагог Ланцова Т.А.
7Профілактично-просвітницька, корекційна робота з учасниками освітнього процесуПротягом рокуПсихолог Волокова Є.І., Соціальний педагог Ланцова Т.А.
8Поради батькам щодо зменшення ризиків прояву булінгу та кібербулінгу для своєї дитиниПротягом рокуПсихолог Волокова Є.І.
9Просвітницько-профілактичні заняття в рамках реалізації міської програми «Школа і поліція»Протягом року Заступник директора з НВР Волкова І.О., шкільний офіцер поліції
10Висвітлити на сайті НВК: – План заходів щодо запобіганню та протидії булінгу (цькуванню) в НВК на 2021-2022 н.р.; – ПОРЯДОК подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькуванню) в НВК № 33; – ПОРЯДОК реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в НВК № 33; – Зразок заяви щодо випадку булінгу в НВК № 33.  До 15.09.2021Педагог-організатор Завертайло С.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.