«Новорічна фейєрія»

В останній день перед канікулами в школі відбулося нагородження переможців виставки-конкурсу дитячих робіт «Новорічна фейєрія».  Конкурс проводився в чотирьох номінаціях: «Екоялинка»; «Різдвяний віночок»; «Новорічна іграшка»; «Новорічна композиція».

Усі роботи були об’єднані однією темою – «Збережи життя ялинці». Акція мала на меті привернути увагу до проблеми несанкціонованого винищення хвойних порід дерев у переддень зимових свят, а також популяризувати серед здобувачів освіти альтернативні новорічні декорації з елементами вторинних матеріалів. Діти на власному прикладі довели, що святкові декорації можна виготовляти власними руками, при цьому не зашкодивши природі рідного краю.

Від щирого серця дякую і дітям, і батькам за вашу працю,  креативність, талант і натхнення до створення прекрасного. Завдяки вам фойє нашої школи стало унікальним та неповторним, адже такі вироби єдині у своєму роді.