«Запали свою зірку»

Ось і відбувся в гімназії традиційний конкурс  талантів «Запали свою зірку». Через карантин цьогорічний конкурс пройшов у режим онлайн. Юні виконавці показали свою майстерність у різних жанрах. Переможців конкурсу у номінаціях вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, музично-виконавське мистецтво та оригінальний жанр було обрано за голосуванням глядачів.

Відкрилися  нові зірочки на шкільному творчому небосхилі. Для багатьох учнів закладу їхні виступи були дебютними. Так тримати! Кожен з вас має таланти! Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає.   І хто знає, можливо саме  учні Маріїнської гімназії стануть в майбутньому відомими артистами!