День захисника України

Наближається День захисника України, який кожного року святкується восени. Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.Напередодня свята в гімназії провели низку заходів. Учні 6-7 класів взяли участь в інтерактивних іграх “Як джура Горох козаком став” та “Правда чи дія”, під час яких діти показали свою кмітливість, ерудицію та спритність. Всешкільний інтелектуальний турнір “Козацьке коло” викликав захоплення та багато емоцій серед його учасників.