Гнучкий режим приймання документів для зарахування дітей до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік

Шановні батьки!

З метою запобігання виникненню та поширенню на території м. Дніпра гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, в НВК № 33 запроваджено гнучкий режим приймання документів для зарахування дітей до 1-их класів на 2020-2021 навчальний року. (наказ № 45 від 06.04.2020 )

Ви маєте можливість подати необхідний пакет документів для вступу Вашої дитини до школи, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”, використовуючи сайт “Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти”.

Автоматизований портал розроблений для користування батьками та закладами загальної середньої освіти в режимі он-лайн для прозорості та зручності при реєстрації дітей в заклади освіти, а також аналізу поточного стану реєстрації.

Система включає в себе 3 рівні доступу:

• батьки дитини(дітей);
  • заклади освіти;
  • органи управління освітою.

Інструкція для батьків.

Якщо у Вас виникнуть питання, зауваження або побажання щодо роботи з порталом, звертайтеся на електронну пошту info@ekyrs.org або телефонуйте на контактні номери технічної підтримки:

тел.: +38 (057) 777-02-77

тел.: +38 (097) 678-76-50

тел.: +38 (093) 764-57-88

тел.: +38 (050) 203-44-65

Прийом оригіналів документів для зарахування дітей до 1-их класів, визначених Порядком зарахування, буде здійснюватися після припинення карантину.