Акція «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!»

Ранкова зарядка з поліцейським та цікавий діалог – так розпочався п’ятничний ранок 11 вересня для учнів 4-Б класу. До Всесвітнього дня запобігання самогубства поліцейські ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції розповіли школярам, що життя – це безцінний дар. «Мрійте, будуйте плани, розважайтеся з друзями, та пам’ятайте, що всі проблеми можна вирішити. У разі будь-якої незрозумілої ситуації, ви завжди можете звернутися за допомогою до батьків, вчителя, поліцейського або будь-якого дорослого, кому ви довіряєте» – звернулася до учнів інспектор з ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції Олександра Ященко.Також поліцейські закликали кожного школяра бути уважним і чуйним один до одного, поважати почуття оточуючих та допомагати тим, хто цього потребує. Нагадали про правила поведінки на дорозі, у школі, вдома.