Добро в твоєму серці

Традиційно в нашій гімназії пройшла благодійна акція допомоги безпритульним тваринам «Добро в твоєму серці». Протягом жовтня та листопада учні та їхні батьки активно готували подарунки для пухнастиків: різні корми, ліки, вітаміни, крупи та інше. Та найтурботливішими стали учні 1-А, 2-Б, 3-Б та 5-Б класів. Учні 11-А класу  та їхні  батьки придбали лікувальні корми, що спасли життя маленьких кошенят. Підтримують наші традиції випускники: Литвинова Марина та Сіміоненко Ольга – постійні почесні волонтери. Вчителі перерахували кошти на лікування хворих тварин.

Гімназисти отримали «пухнасту» подяку від притулку «Друг». Дякуємо за добрі серця всім учасникам акції!!!