День Доброти

13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти. Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році. Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”.
В Маріїнській гімназії ДоброТи це свято вже стало традиційним. Протягом тижня, на класних годинах, присвячених цій події, кожен клас виконував завдання (1 класи – колаж “Ми всі різні, ми всі разом”, 2 класи – колаж “Мій настрій у школі”(в смайликах), 3 класи – фоточелендж “Подаруй усмішку світу”, 4 класи – колаж “Долоньки толерантності”, 5 класи – дерево добрих побажань, 6 класи – акція “Серце доброти”, 7 -8 класи – колаж “Галявина толерантності”, 9-11 класи -акція “Мандала толерантності”).
На сторінці навчального закладу у Facebook пройшов фоточелендж “Чек лист добрих справ” Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад – посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент однокласнику, знайомому, або подаруйте квіти сусідці, зателефонуйте друзям і скажіть їм, які вони чудові, переведіть бабусю через дорогу, але тільки ту, якої точно треба на іншу сторону проїзної частини, змайструєте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя…
І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!