“Вишиванка рідна, ну хіба не диво?

В ній ходити модно, стильно і красиво!”

Н. Красоткіна

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

20 травня в гімназії  відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Діти  читали вірші про вишиванки, українські традиції, виконували творчі роботи з українською символікою, брали участь в квестах. В фойє школи пройшла акція «Вишивана моя Україна» та фотовиставка «Парад вишиванок». І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.