“Герої не вмирають”

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Представники учнівського самоврядування у фойє облаштували фотовиставку «Небесна Сотня», біля якої горіли лампадки. На екрані телевізора весь день демонструвались фільми присвячені Героям Небесної Сотні.

Учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв під час години пам’яті.

«Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заходах. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.