Вітаємо!

Вітаємо Хилько Поліну, ученицю 8- Б класу, з 2-м місцем в обласному конкурсі, присвяченому 165-й річниці від дня народження Дмитра Яворницького. На обласній науково- практичній конференції за підсумками конкурсу, яка відбулася 24 березня 2021 року у режимі онлайн, Поліна представляла свою роботу на тему: ” Музичний світ Дмитра Івановича Яворницького “. З цієї метою  ученицею було опрацьовано ” Епістолярну спадщину академіка Д. І. Яворницького “. Вивчення листування Яворницького із найбільш знаковими респондентами та фактів його біографії дали можливість провести цікаву дослідницьку роботу. Отже, було зроблено висновок, що музичний світ Д. І. Яворницького- це українська пісня, козацтво і кобзарство. І світ цей- етнографічний і фольклорний.