Вітаємо переможців!

Учні НВК № 33 з 22.02.2021 р. по 26.02.2021 прийняли участь у  сучасному Online-проекті для учнів 8-10 класів, організований Міжнародною мовною школою «Глобус». Командою школи «Глобус» було розроблено Telegram-марафон, головною метою якого є активація знань та отримання навичок, необхідних для успішного складання таких іспитів як ЗНО та ДПА з англійської мови. Спеціально для цього проекту було створено чат-бота та завдання, типові до завдань ЗНО та ДПА.

У співпраці Міжнародна мовна школа «Глобус» пропонує спробувати реалізувати проект з учнями у сучасному форматі для заохочення дітей до навчання та успішного складання іспитів. Для учнів КЗО «НВК №33» марафон буде безкоштовним, з метою подальшого розвитку проекту в державних навчальних закладах міста Дніпра.

З кожної паралелі були обрані  переможців, які отримали сертифікати на безкоштовне навчання у школі «Глобус».